Mattia Pátek a Macerano Racing Team úspešní na MMSR mládeže v Kecskeméte

Richard Karnok

Kto z vás mal lepší víkend? My sme ho užili ďalšími pretekmi v maďarskom Kecskeméte na medzinárodných majstrovstvách SR.
#32 Mattia Pátek – 2. miesto MMSR 🏆🏆🏆

Opäť náročný víkend na teplotu, ktorá nám hlavne v poobedných jazdách už dávala riadne zabrať 3 dni po sebe. V piatkových tréningoch nám dal zabrať Mattia Pátek, #32 náš reprezentant, keďže v prvých dvoch tréningoch spadol pri kontakte s iným jazdcom a zakaždým sme vyše 1,5 hod. museli opravovať motorky. Ako-tak sa nám to podarilo dať do poriadku, no ďalší pád by už ani naše silné zázemie nemuselo zvládnuť. Takže sme sa poučili a do ďalších tréningov sme išli s iným koučingom. Mattia sa poučil a už iba zrýchľoval. V každom ďalšom tréningu sme sa už len tešili…

V sobotu nás čakal už len jeden tréning, kvalifikácia a dvoje preteky, a všetko ostalo už len na našom pilotovi, aby ukázal na čom sme strávili niekoľko dní prípravou ako tím. Podarilo sa. Jeho jazda bola pre nás poďakovaním nám všetkým v tíme, a všetci sme sa tešili z dosiahnutého výsledku!
Gratulujeme!!! 👏👏👏🏍️🏁🇸🇰

Máme teraz oddych a ďalšie preteky nás čakajú na Slovensku, tak nás môžete prísť pozrieť a divácky podporiť! Budeme sa tešiť!
Ďakujeme za podporu priateľom, a všetkým ktorí nám akokoľvek pomáhate! Viete, ktorí to ste!

Macerano Racing Team
Radim & Čermo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *