Informácie ku kempu JIMC v Dlhej 29.-30. 4.

Richard Karnok 2

Podrobné informácie k blížiacemu sa kempu v Dlhej pri Trnave, ktoré sa uskutoční v dňoch 29. a 30. apríla 2017.

Počas víkendu prebehne príprava na samotné preteky JIMC sezóny 2017. Príchod do paddocku bude možný v piatok od 16:00 hod. Počas piatka bude trať k dispozícii na individuálny tréning, ktorý sa bude hradiť majiteľovi okruhu. Samotný kemp bude začínať v sobotu o 8:00 hod administratívnym preberaním v stane organizátora združenia SCOOTER SPORT RACING TEAM.

Poplatok za kemp bude 65 eur na víkend.

Kemp bude obsahovať školenie jazdcov o správaní sa v paddocku, priebeh štartovej procedúry, školením jazdcov o vlajkovej signalizácii, poučenie o sankciách za nedodržanie disciplíny, porušenie zákazu jazdy v priestoroch paddocku, nedodržanie environmentálnych pravidiel, spresnenie technických predpisov a rezervácia štartových čísel pre sezónu 2017.

Jednotlivé rozjazdy budú prebiehať v zložení tried ako na pretekoch počas sezóny! Každá kategória bude mať dostatok času na tréning, aby si mohli jazdci vyskúšať nadstavenia strojov na danú trať. V čase rozjázd bude pre každú skupinu vyčlenený priestor na nácvik štartu s použitím semafóru.  

Na podujatí bude počas celého víkendu prítomný technický komisár, s ktorým bude možno prekonzultovať a zároveň i skontrolovať pripravenosť stroja podľa platných technických predpisov pre sezónu 2017.

Časový harmonogram sobota
Časový harmonogram nedeľa

SCOOTER SPORT RACING TEAM
Foto: Peter Zorkóczy

2 komentárov k článku “Informácie ku kempu JIMC v Dlhej 29.-30. 4.

  1. Dobrý den,může mě někdo říct,jestli se dá přijet na kemp do Dlhej jenom na neděli a kolik bude stát jenom jeden den?Děkuji Di Lenardo.

    1. Jasné, nie je problém, dá sa prísť aj na jeden deň. Poplatok je potom polovica celej sumy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *